Current date/time is Sat Dec 15, 2018 2:42 am

Your first forum

 • Your first forum

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • programs


  ktu keni programe te ndryshme si programe per internet,programing poashtu edhe antivirusa te ndryshem.KENAQUNI
  6 Topics
  7 Posts
  Thu Jan 15, 2009 5:43 am
  EniS BaByLon 6.
 • prezantoni veten tuaj


  ktu mund te prezentoni veten tuaj
  3 Topics
  3 Posts
  Thu Jan 15, 2009 5:26 am
  EniS heY Im EniS
 • security


  ktu keni mbrojtesa te kompjuterit apo te pc.keni mjaft gjera interesante per pc.shikoni dhe kenaquni
  3 Topics
  3 Posts
  Thu Jan 15, 2009 5:18 am
  Admin pc security
 • multimedia.converters


  keni gjera te dobishme per pc.keni converter,editors.burners etj
  0 Topics
  0 Posts
 • templates


  keni vBulletin,phpbb,phpnuke,
  0 Topics
  0 Posts
 • tutorials-Ebooks


  keni mesime te ndryshme
  0 Topics
  0 Posts
 • adobe photoshops


  keni adobe photoshop prej ma te rejave,kemi plugins,frames vector and etc
  0 Topics
  0 Posts
 • fenomene paranormale


  keme disa gjera per ti lexuar qe jam shum interesanta as mund ti paramendoni
  0 Topics
  0 Posts
 • filozofi,psikologji dhe sociologji


  keme mesime te ndryshme nga lendet natyrore.enjoy with as
  0 Topics
  0 Posts
 • informatike dhe internet

  gjithqka mbi informatiken dhe internetin .libra te ndryshem dhe te shumellojshem
  0 Topics
  0 Posts
 • ekonomi dhe biznes

  ne kete forum do te gjeni shum karakteristike te ekonomis ne bote por poashtu edhe biznes te ndryshem me valuta shtetrore dhe shqiptare
  0 Topics
  0 Posts
 • programe te ndryshme per msn.messenger

  keni programe per messengera nga me i vjetri deri te me i riu.hacking msn,download msn and etc
  0 Topics
  0 Posts
 • lojra.games

  kemi lojra te ndryshme.kemi lojra strategy,shooter wars,adventures,sports,race, and etc
  0 Topics
  0 Posts
 • filma.movies

  ktu keni filma mjaft interesant.filma prej ma te rejave
  0 Topics
  0 Posts
 • musics.

  kemi muzika te ndryshme dhe te bukura.enjoy
  0 Topics
  0 Posts
 • Topics
  Replies
  Views
  Last Posts
 

Users browsing this forum: None
Moderator

Moderators

Permissions in this forum:

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum

Legend
 • New posts New posts
 • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
 • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
 • No new posts No new posts
 • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
 • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
 • Announcement Announcement
 • Sticky Sticky
 • Global announcement Global announcement